Amžiaus patvirtinimas

Pirotechnikos gaminius gali įsigyti asmenys, vyresni nei 18 metų.

Kaip sukurti išskirtine šventę

Nepakartojama, stebinanti visus susirinkusius ir paliekanti didžiulį įspūdį – be abejo, apie tokią šventę svajoja kiekvienas, kuris ją organizuoja. Juk pagrindinis bet kurios šventės tikslas – pradžiuginti visus į ją susirinkusius dalyvius, tačiau kartais nutinka taip, kad pritrūksta išmonės ir žinių, kaip tai padaryti. Tad kaip sukurti išties išskirtinę šventę?

Kodėl fejerverkai

Nors kartais gali pasirodyti, kad fejerverkai – niekuo nustebinti negalinti programos dalis, taip manyti tikrai klaidinga. Pirotechnikos asortimentas ir galimybės šiandien yra kone beribės, todėl fejerverkų šou, kurį galima sukurti jais naudojantis, renginio dalyvius neabejotinai paliks be žado. Juk vien tradiciniai saliutai prikausto minios žvilgsnius – gausybė žmonių kasmet grožisi jais sutikdami naujus metus – o ką jau kalbėti apie profesionalius fejerverkus, ugnies fontanus ir kitus pirotechnikos gaminius, kuriuos specialistai paruošia naudodami pažangiausias technologijas, kad rezultatas išties pranoktų lūkesčius. Fejerverkai, stebinantis jų šou ir netikėti deriniai, muzikos ir kerinčios ugnies danguje harmonija, pirotechnikos parinkimas pagal renginį, jo vietą ir organizatoriaus pageidavimą – tai priežastys, užtikrinančios, kad fejerverkai nepaliks abejingų ir tikrai padės sukurti taip trokštamą išskirtinę šventę.

Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis fejerverkus

Nusprendus savo šventę papuošti kvapą gniaužiančiais vaizdais, reikėtų nepamiršti keleto pagrindinių dalykų, į kuriuos vertėtų atsižvelgti renkantis fejerverkus. Kad renginio metu būtų girdėti ne vien kurtinantys šūviai ir garsai, bet būtų sukurtas išties stulbinantis efektas, pasitikrinkite, ar:

  • fejerverkai atitinka visus ES keliamus saugumo reikalavimus;
  • pirotechnikos gaminiai turi CE sertifikatus;
  • tai patikimo gamintojo produktai;
  • pardavėjo siūlomas asortimentas atitinka jūsų lūkesčius ir yra kokybiškas.

Na, o svarbiausia – ar turite visas galimybes, tinkamai parengti fejerverkų šou. Nuo to priklauso ne tik rezultatas, bet ir saugumas, todėl reikėtų deramai pasirūpinti programos vieta. Geriausia – šią užduotį patikėti specialistams. Mūsų patyrusi komanda gali pasirūpinti bet kokio renginio programa nuo fejerverkų parinkimo iki galutinio šou ir užtikrinti ne tik pirotechnikos gaminių ar parodymo kokybę, bet ir šventės dalyvių saugumą.