Amžiaus patvirtinimas

Pirotechnikos gaminius gali įsigyti asmenys, vyresni nei 18 metų.

Išpardavimas! Fejerverkų rinkinys  PXS302C KRYPTON Padidinti

Fejerverkų rinkinys PXS302C KRYPTON

PXS302C

» 150 įvairių kalibrų šūviai

» 20 skirtingų efektų

» Fejerverkų šou trukmė ~ 2.20 min.

» NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE! .

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

190,00 € su PVM

Charakteristikos

Baterijos kategorija III kategorija
Pakuotės aukštis, mm 225
Pakuotės plotis, mm 395
Pakuotės ilgis, mm 600
Fejerverko trukmė sekundėmis 135
Šūvių skaičius 150
Kalibras, mm 30
Šūvio aukštis, m 60
Mišinio kiekis g. 668,810,832

Apie prekę

F3 kategorijos įvairių efektų ir spalvų fejerverkų rinkinys su finaline vėduokle. Rinkinyje 3 fejerverkų dėžutės:
• PXS302A: Žali šūviai, užsibaigiantys spirgančiu debesimi, raudoni šūviai užsibaigiantys raudonais bijūnais, mėlyni šūviai užsibaigiantys mėlynais bijūnais, žali šūviai užsibaigiantys žaliais bijūnais, sidabriniai šūviai užsibaigiantys chrizantemomis, sidabriniai šūviai peraugantys į sidabro spalvos bangas, sidabriniai šūviai peraugantys į žaižaruojančias karūnas, sidabriniai šūviai užsibaigiantys auksiniais mirgančiais gluosniais.
• PXS302B: raudonos kometos pereinančios į auksinius mirgėjimus su žaliomis žvaigždėmis, žalios kometos su trenksmu užsibaigiančios sidabrinėmis palmėmis ir raudonu mirgėjimu, mėlynos kometos su trenksmu užsibaigiančios raudonais ir mėlynais bijūnais, mirgančios kometos užsibaigiančios mirgančiais gluosniais, žaižaruojančios kometos pereinančios į žaižaruojančias karūnas su mėlynomis žvaigždėmis, žalios kometos su trenksmu užsibaigiančios žvaigždėmis ir sidabro spalvos mirgėjimu, mirgančios kometos užsibaigiančios chrizantemomis ir garsiu trenksmu.
• PXS302C: Žaižaruojantys šūviai, raudonos kometos su trenksmu užsibaigiančios žaižaruojančiomis karūnomis, sidabro spalvos šūviai užsibaigiantys sidabrinėmis chrizantemomis, sidabrinės palmės užsibaigiančios raudonu mirgėjimu.

Fejerverkų rinkinio naudojimo instrukcija:

NAUDOTI TIK LAUKE. Padėkite komplekta ant lygaus, tvirto ir nedegaus paviršiaus, atviroje vietoje, ne mažiau kaip 50 m nuo pastatų, degių daiktų ir žmonių. Komplektas turi stovėti taip, kad rodyklė būtų pasukta į žiūrovų pusę. Nulupkite apsauginę dagties plėvelę. Ištiestos rankos atstumu uždekite degtį ten kur parašita (DEGTI CIA) ir atsitraukite saugiu atstumu (ne mažiau 30 m). Jei baterija nesuveikė - nesiartinkite prie jos mažiausiai 15 minučių. Nekiškite jokių kūno dalių virš nesuveikusios baterijos ! Iššautą bateriją rekomenduojama užpilti vandeniu. DRAUDŽIAMA: Laikyti uždegtą bateriją rankose. Ardyti bateriją. Naudoti pirotechnikos gaminius apsvaigus nuo alkoholio ar psihotropinių medžiagų

Kiekvienas fejerverkas yra rankų darbo meno kūrinis . Youtube kanale patalpintas tik parodomasis preliminarus video, baterijos šaudymo trukmė gali skirtis nuo pavaizduoto youtube fejerverko. Pardavėjas neatsako už šaudymo laiko trukmę

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Fejerverkų rinkinys  PXS302C KRYPTON

Fejerverkų rinkinys PXS302C KRYPTON

» 150 įvairių kalibrų šūviai

» 20 skirtingų efektų

» Fejerverkų šou trukmė ~ 2.20 min.

» NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE! .