Išpardavimas! Fejerverkų rinkinys PXS301C AMAZING 144Sh Padidinti

Fejerverkų rinkinys PXS301C AMAZING 144Sh

PXS301C

» 144 įvairių kalibrų šūviai

» 15skirtingų efektų

» Fejerverkų šou trukmė ~ 2.30 min.

» NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!

Smulkiau

150,00 € su PVM

Charakteristikos

Baterijos kategorija III kategorija
Pakuotės aukštis, mm 235
Pakuotės plotis, mm 216
Pakuotės ilgis, mm 870
Fejerverko trukmė sekundėmis 150
Šūvių skaičius 144
Kalibras, mm 30
Šūvio aukštis, m 60
Mišinio kiekis g. 4x648

Apie prekę


• PXS301A: raudona kometa perauganti į raudonai baltą mirgantį gluosnį, mėlyna kometa perauganti į mėlynai auksinį mirgantį gluosnį, žalia kometa perauganti į mirgantį gluosnį.
• PXS301B: raudona ir žydra kometos, žaliai auksinė kometa perauganti į sidabro spalvos lietų, mėlyna kometa perauganti į žaižaruojančią karališką kometą.
• PXS301C: raudona kometa perauganti į sidabrinį lietų, žydra kometa užsibaigianti auksiniu mirgėjimu, žalia kometa besikeičianti su žaliu mirgėjimu, raudona kometa perauganti į baltą mirgėjimą, žalia ir purpurinė kometos, raudona kometa perauganti į mirgančią palmę.
• PXS301D: Sidabro spalvos palmės peraugančios į spalvingas žvaigždes, raudoni jurginai besikeičiantys su sidabro mirgėjimu, žaižaruojančios palmės užsibaigiančios mėlynomis žvaigždėmis.

Fejerverkų rinkinio naudojimo instrukcija:

NAUDOTI TIK LAUKE. Padėkite komplekta ant lygaus, tvirto ir nedegaus paviršiaus, atviroje vietoje, ne mažiau kaip 50 m nuo pastatų, degių daiktų ir žmonių. Nulupkite apsauginę dagties plėvelę. Ištiestos rankos atstumu uždekite degtį ten kur parašita (DEGTI CIA) ir atsitraukite saugiu atstumu (ne mažiau 30 m). Jei baterija nesuveikė - nesiartinkite prie jos mažiausiai 15 minučių. Nekiškite jokių kūno dalių virš nesuveikusios baterijos ! Iššautą bateriją rekomenduojama užpilti vandeniu. DRAUDŽIAMA: Laikyti uždegtą bateriją rankose. Ardyti bateriją. Naudoti pirotechnikos gaminius apsvaigus nuo alkoholio ar psihotropinių medžiagų.

Kiekvienas fejerverkas yra rankų darbo meno kūrinis . Youtube kanale patalpintas tik parodomasis preliminarus video, baterijos šaudymo trukmė gali skirtis nuo pavaizduoto youtube fejerverko. Pardavėjas neatsako už šaudymo laiko trukmę

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Fejerverkų rinkinys PXS301C AMAZING 144Sh

Fejerverkų rinkinys PXS301C AMAZING 144Sh

» 144 įvairių kalibrų šūviai

» 15skirtingų efektų

» Fejerverkų šou trukmė ~ 2.30 min.

» NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!